Návštěva - svatby, pohřby a tak dál

26. září 2008 v 18:23 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
GRRRRRRRR!!! Už zase se mi to seklo, takže píšu tenhle článek znova. Jde to ale o moc hůř, protože je tu najednou nějak moc lidí.............

Tak tu máme návštěvu.. Lépe řečeno babička s dědou. Tedy BABIČKA s DĚDOU. A čemu vděčíme za jejich laskavou návštěvu? ANO, je to na milou svatbu mých rodičů. ANO, moji rodiče se berou. OPĚT!! A co to tak najednou? No, táta se prostě a jednoduše asi zbláznil.
Ale abych začla od začátku... Někdy v polovině srpna si táta usmyslel, že se s mámou znovu vezmou. Na jejich 17 výročí. Praštěný, co?! No mámě se to tátovi nakonec naštěstí povedlo vymluvit, ale táta to jen přesunul, podržte se - na zítřek! Takže se sjeli všichni příbuzní z širého okolí - ne, dělám si srandu, přijela jenom babča s dědou, ale i to je dost:DDD. A to budou asi tak veškerý příbuzný, který na tý svatbě budou. Teda ještě babča trojka. Takže dost tragédie. Přijde asi ještě několik lidí od táty - nějaký známý z kostela.
Ale kde jsem to byla, než jsem se tak hrubě přerušila? Ach ano, táta tu svatbu přesunul, protože máma mu řekla, že se stěhujem, takže máme už tak dost zařizování, navíc si musí pořídit šaty a to chvíli potrvá. Takže jsme následně prolezly desítky obchodů a butiků až se máma smířila s tím, že půjde v kostýmku, ve kterym šla na svatbu už minule. A já že půjdu v šatech, co jsem měla na imatrikulaci (kdyby někdo náhodou nevěděl, tak je to stužkování, přijmutí mezi studenty střední školy v prváku). Takže jsme už prostě přestaly hledat a najednou... Šly jsme na nákup a když jsme odcházely, všimly jsme si jednoho zapadlýho obchůdku se šatama. Máma tam nejistě zamířila. No, a našla tam suprovej kostýmek, co jí fakt slušel! Tak jsme si ho tam zamluvily a šly jsme pro našeho sponzora (rozuměj tátu:-).
Pro mě jsme teda nic nenašly, ale tak jsem se smířila s těma šatama, i když upřímně sukně, šaty a tak podobně osobně nenávidim! A pak přišlo milý překvapení: Táta mi dovolil kalhoty!! Jupí! Teda vlastně JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!
Ale jelikož jsem zjistila, že si tam fakt nebudu mít s kym povídat, když nikoho nebudu znát, tak jsem se zeptala táty, jestli si můžu někoho pozvat. Táta to taky dovolil, takže super! Pozvala jsem Kačku se Soničkou. Soňa teda nakonec nedorazí, páč je tak trochu nachcípaná. No co se dá dělat, nejspíš to budu muset přežít. Předtím už mi teda dala vale i Zuzka. Tak snad dorazí Kačka!
Navíc táta řekl, že na tu hostinu, co bude potom chodit nemusim, že mi dá nějaký prašule a že to můžem s holkama oslavit samy. Tak nevim, co budem dělat..
Loučí se vaše rozpolcená
Lemonie xxx
PS: Ještě vysvětlím, to pohřby v nadpise je jenom řečnickej obrat:DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama