Listopad 2008

GP Tokyo

30. listopadu 2008 v 21:55 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Teda musim říct, že jsem z toho eurosportu celkem naštvaná! A proč? Tenhle výkend jsem nikde nemohla najít, kdy budou dávat krasobruslení. Ne, že bych zrovna tentokrát tolik toužila ho vidět, páč tam nebyl Tomáš Verner (hihi, moje jednička), ale byl tam Johnny Weir (což je moje asi tak pětka, ale mám k němu takovej vtipnej vztah:-). Prostě jsem chtěla zkouknout všechny ty soutěže, jenže v pátek jsem stihla jenom posledních deset minut krátkých programů mužů a v sobotu jsem pro změnu všechny ostatní kategorie prospalaundefined Dneska jsem teda alespoň viděla za záznamu pět nejlepších žen a pět nejlepších mužů. Exhibici se totiž rozhodli nedávat, místo toho celej den běží severská kombinace, skoky na lyžích a tak podobně. Ehm.. nebudu zastírat, že na ty se taky ráda kouknu, ale krasobruslení má prostě přednost:D.
Naštěstí jsem se teda dozvěděla všechno důležité, Verner postupuje do finále GP v Soulu, Joubert i Weir taky. Jediné, co je mi vážně líto je, že nepostoupil francouz Ponsero a taneční pár sourozenců Kerrových, protože jim moc fandím. Ale co se dá dělat.
A jak bych zhodnotila dnešní program? Z žen vlastně ani nevím. Fandím totiž fince Lepisto a té se to dneska moc nepovedlo.undefinedA muži? Johnnyho volná jízda mě popravdě docela nudila, ale zaujal mě francouz Ponsero. Vyzařovala z něj totiž jistá energie a šarm. Fakt se mi líbil, takže mu nejspíš ode dneška fandím.
No nic, dneska bych měla skončit se svýma kecama, stejně je tohle každýmu jedno

Krasobruslař Verner se poprvé zúčastní finále Grand Prix

30. listopadu 2008 v 21:45 | Lemonie |  Krasobruslení
Tak se nám probojoval na GP! Mám z toho samozřejmě děsnou radost!! Za dva týdny ho tedy uvidíme! Super!!


Krasobruslař Tomáš Verner na ME v Záhřebu
Krasobruslař Tomáš Verner
foto: ČTK/AP-Darko Bandic, ČTK/AP

Český krasobruslař Tomáš Verner se poprvé v kariéře kvalifikoval do finále prestižního seriálu Grand Prix. Úřadujícímu evropskému šampiónovi pozici mezi šesticí postupujících zajistily výsledky závěrečného závodu seriálu v Tokiu, v němž se před něj ze čtveřice konkurentů dostal jen Američan Johnny Weir. Ten v japonské metropoli nestačil pouze na domácího Nobunariho Odu.

Notičky

29. listopadu 2008 v 23:50 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
Tak jsem přidala pár nových notiček, tak jestli vás to zajímá, můžete se mrknout do galerky Opět musím podotknout, že nejsou nic moc objevný, ale už jsem se dala do stahování pár fakt dobrých, takže se na ně můžete těšit:D

Pěkňounký smajlíci

29. listopadu 2008 v 20:24 | Lemonie |  Zaujalo mě
Tak jsem zase jednou kradla. Jenže já za to nemůžu, že se mi tyhle smajlíci tak strašně líběj:DDD. Tímto ale prohlašuji, že už to nikdy víckrát neudělám!
ecstaticjust woke uplazysickundefinedundefinedundefined


Verner - rozhovor

29. listopadu 2008 v 19:57 | Lemonie |  Krasobruslení
Tohle je podle mě docela zajímavý článek. Není v něm sice nic objevného, ale vždycky ráda zjistím, že se o Tomášovi píše. Plushenko jako obvykle projevil svou domýšlivost, nic nového pod sluncem.. Jediné, co mě vážně, ale fakt dost štve, je počešťování jmen. Já vím, že to dělají skoro všechna média, ale já bych prostě nikdy nenapsala Pljuščenko nebo Jagudin. Přijde mi to stejné, jako napsat "jůtů" nebo "Dejvid Kaprfýld". No, ale neřešme to, ať si to každý píše tak, jak chce..

Verner: Pljuščenko s námi laškovalFoto: Jan Hrouda
26.11. 13:03
Potkal Alexeje Jagudina i Jevgenije Pljuščenka, který stále mlží ohledně svého comebacku. Krasobruslaře Tomáše Vernera však více než schůzka s legendami o víkendu potěšilo druhé místo a forma na Grand Prix v Moskvě.
Oproti loňsku není křivka výkonnosti podobná horské dráze, ale má stoupající tendenci. Předvedl excelentní čtverný skok, měl nejlépe hodnocenou volnou jízdu a po slabším rozjezdu sezony konečně dokázal, že může opět atakovat medaile z evropského i světového šampionátu. Lepší než 22letý Verner byl v Rusku jen vicemistr světa Francouz Brian Joubert.

Citátky anglicky..

28. listopadu 2008 v 23:28 | Lemonie |  Citátky
Brouzdala jsem po blogu mýho novýho SB (klik) a našla jsem tam nějaký anglický citáty. Samozřejmě nechci kopčit, takže sem dávám jenom pár těch, co se mi líbí nejvíc:D..

Wish I could be a better person.
Přál bych si být lepším člověkem.

I hid my feeling behind a smile.
Za úsměvem skrývám svoje pocity.

Tublatanka - Loď do neznáma

28. listopadu 2008 v 16:48 | Lemonie |  Texty
Tak jo, smějte se mi, ale já za to nemůžu, že se mi tahle písnička prostě líbí:DDD..


Loď ktorá sa plaví do neznáma
stratí svoj smer ak ju opustíš
čaká preto že ju práve ty nezradíš
tak ešte chvíľu zostaň, chvíľu zostaň
kým tu máš priateľov

Avril Lavigne - Nobody's home (text)

27. listopadu 2008 v 22:53 | Lemonie |  Texty
Tuhle písničku jsem slyšela poprvý asi před rokem a totálně jsem si jí zamilovala, ale bohužel jsem nějak nemohla zjistit, jak se jmenuje. Tak, teď to konečně vim:D. Miluju jí!!

I couldn't tell you why she felt that way,
She felt it everyday.
And I couldn't help her,
I just watched her make the same mistakes again.

Man in the iron mask

25. listopadu 2008 v 20:19 | Lemonie
Tak na tuhle hudbu jel Alexei Yagudin svoji vítěznou olympijskou jízdu. Ehm.. nebo alespoň na nějakou podobnou. Ten film se mi celkem líbil, ale ta hudba je prostě skvělá! Nevím, co víc bych k tomu řekla:D


Drobiazko and Vanagas - Piráti z Karibiku

23. listopadu 2008 v 20:33 | Lemonie |  Krasobruslení
Tak, a pro dnešek už asi poslední krasobruslařský video. Tohle se hned tak nevidí! Šermování na ledě! To si nesmíte nechat ujít! Je to snad nejoriginálnější exhibice, co jsem kdy viděla!