Prosinec 2008

Koukám, aneb konec roku 2008

31. prosince 2008 v 16:10 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Koukám koukám jako blázen a víte, co mě tak napadlo? Spočítat si, kolik jsem napsala za celé působení blogu článků. A víte, co mi vyšlo? 157. 158 článků i s tímto. Za září 16, za říjen 51, za listopad také 51 a za prosinec zatím 39 (s timhle 40).
Blog jsem založila nejspíš 9.9.2008. Je to docela dobrý datum, ale nejsem si s ním jistá, protože ten den jsem jenom napsala první, úvodní článek. Nevím, kde se to zjišťuje..
Je to trochu divný, jak ten čas utekl, protože přeci jenom, jsou to skoro 4 měsíce, něco přes čtvrt roku, skoro jedno školní pololetí. A trochu mě to děsí, že to sem píšu, když nemám žádný výročí blogu. Ale je ten novej rok. Tak bych to chtěla nějak zrekapitulovat. Zrekapitulovat (to je fakt DĚSNÝ slovo) ten, brzy minulý, rok 2008. Jak to probíhalo? Jaký byl ten rok?
Po Vánocích jsem měla takovou menší krizi (hih, středního věku:o), psala jsem, že možná budu končit nebo že sem nebudu tolik psát. Ale nedokázala jsem to. V podstatě je mi jedno, že na můj blog nechodí moc lidí. Nikdy jsem to nedělala proto, abych měla tisíce návštěv, abych měla tisíce komentářů za den. Je pravda, že víc komentářů by samozřejmě potěšilo, víc návštěv taky, ale nemůžu říct, že bych se z toho nějak hroutila. Jak říkám, kvůli tomu svůj blog nemám a nikdy to tak nebylo.
Dneska mám fakt děsně melancholickou náladu, už bych toho měla nechat, jinak řeknu něco, za co se budu celej příští rok stydět:DDD.
Tak snad jenom, ať je ten novej rok lepší, než ten předchozí, a užijte si to dneska:D. Jo, to vám všem přeju!!!
Your Lemonie

PS: Je Silvestr, tak sry, jestli vás z toho bolej oči, ale já prostě musela udělat něco praštěnýho:D.
No, koukám, že víc už příspěvků do konce tohoto roku nenapíšu, tak to alespoň necháme zaokrouhleno na číslu 158. Jako číslo policie:D. Snad to není žádná předzvěst:DDD.

Rozhovor s Vernerem

31. prosince 2008 v 15:47 | Lemonie |  Krasobruslení
Už je to sice trochu starší, ale stejně jsem to sem musela dát:D..

Krasobruslař Tomáš Verner na ME v Záhřebu
Krasobruslař Tomáš Verner na ME v Záhřebu
foto: ČTK/AP-Darko Bandic, ČTK/AP

Chci přivézt další zlatou medaili, říká krasobruslař Verner

Jako první Čech v historii se minulý víkend zúčastnil finále Grand Prix. Krasobruslař Tomáš Verner skončil čtvrtý, se svým výkonem ale není spokojený. Věří však, že o to více se motivuje na lednové mistrovství Evropy, kde bude obhajovat zlato. "Nejedu do Finska s tím, že musím přivézt zlatou medaili. Já ji jednoduše chci", prohlásil.

Lukáš Bauer v Novém městě

31. prosince 2008 v 15:42 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Tak jsem dneska tak nějak koukala na klasickou patnáctku v TV. V rámci Tour de Ski. Něco jsem vám totiž ještě neřekla. Mám ráda skoro všechny zimní sporty. Nejvíc samozřejmě (jak jste si možná už domysleli) krasobruslení. A na lyžování, tím myslím na běžkách, koukám taky hrozně ráda. Bude to dost možná hlavně tím, že Lukáš Bauer je fakt dobrej. A když máme v nějaký disciplíně někoho fakt dobrýho, tak se na to vždycky ráda podívám. Loni Lukáš Bauer vyhrál celou Tour de Ski a pak i Světový pohár! Nevěděla jsem, jak je na tom letos, zřejmě ne tak dobře, ale stejně mě dnešní 5. místo potěšilo.
No, dále článek..

Lukáš Bauer na trati 15 kilometrů klasicky v Novém Městě
Lukáš Bauer na trati 15 kilometrů klasicky v Novém Městě
foto: Luboš Pavlíček, ČTK

Bauer doběhl na klasické patnáctce v Novém Městě pátý

Český lyžař Lukáš Bauer si v závodě Tour de Ski v Novém Městě na Moravě doběhl na trati 15 km klasicky pro páté místo. Z vítězství se radoval Němec Axel Teichmann. Pro druhé místo si doběhl Nor Martin Johnsrud Sundby, třetí skončil Nikolaj Čebotko z Kazachstánu. Vedení v seriálu Tour de Ski udržel Švýcar Dario Cologna, jenž ve středu skončil patnáctý. <více informací>

Veronica Mars - o seriálu

29. prosince 2008 v 23:12 | Lemonie |  Archiv - seriály

Veronica Marsová je pravou rukou svého otce, los angelského 'soukromého očka' Keitha Marse, který dříve býval šerifem.

Tomáš Verner - tak trochu vtipný fotky:D

29. prosince 2008 v 20:56 | Lemonie |  Krasobruslení
Tak tohle jsem si prostě nemohla odpustit. Na IDNES dávají k článkům o Tomášovi někdy vážně vtipný fotky. Když člověk kouká na tu jízdu uceleně, je fakt krásná, ale když stopnou jeden moment.. No, snad jenom dodat, že je tady vidět, že krasobruslení je nesmírně namáhavý sport..

Tahle je nejspíš právě po skoku
Tomáš Verner při Grand Prix v Moskvě.

Test osobnosti

29. prosince 2008 v 16:12 | Lemonie |  Řetězáčky atd
Tak jsem na blogu Pauliho našla jeden test. Vzpomněla jsem si, že jsem si ho vlastně dělala už před rokem a půl, tak jenom ze zvědavosti jsem chtěla vědět, jaká u mě proběhla změna. A vida..

Před rokem a půl:
Sangvinik - 0%
Cholerik - 2,5%
Melancholik - 42,5%
Flegmatik - 55%

Teď:
Sangvinik - 5%
Cholerik - 2,5%
Melancholik - 27,5%
Flegmatik - 65%

No, takže zjevně jsem od loňska prodělala velkou změnu. Jsem o 5% více egocentrická, na druhou stranu ale také o 5% menší introvert. Společnosti třeste se, 7,5% mého já je extrovertní:DDD.
No, dále nemám moc radost, že jsem rok od roku línější, alespoň ale míň trpím na deprese:D.
Teda to je fakt praštěný:DDD.

Jinak odkaz TADY

Hurá do kina..

29. prosince 2008 v 15:52 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Tak jak jste asi uhodli z titulku, šla jsem do kina. A to dokonce dvakrát. Poprvý na Muzikál ze střední 3 a pak, dneska, na Stmívání. Byla jsem na oboje fakt zvědavá. Muzikál ze střední? Musím říct, že jednička byla prostě nejlepší, dvojka byla dost o ničem a trojka? Trojka byla celkem dobrá. Ale asi takhle.. Už bych to podruhý vidět nemusela. To je přesně ten film, kterýmu já říkám "jednou a dost". Je to asi taky dost tim, že většinou chodim do kina na úplně jinej žánr filmů. Většinou na fantasy nebo tak.
A Stmívání? To splňovalo především můj oblíbenej žánr:D. Ale od toho jsem vlastně nevěděla, co čekat. Jelikož jsem nečetla knížky, udělala jsem si akorát mlhavou představu z toho, co bylo na netu a co mi o tom bylo řečeno. Stmívání se mi líbilo. Jo. Byl to takovej zvláštní film. Zvláštně dobrej. Podruhý bych na to do kina sice už asi nejspíš nešla, protože by mi bylo líto peněz, ale jinak.. Fakt paráda. Dokonce mi na konci bylo líto, že to už zkončilo.
Takže závěr.. Až půjdu do knihovny, podívám se po týhle knížce. Sice jí tam nejspíš nebudou mít, tím myslím, že bude zrovna půjčená, ale až se někdy naskytne příležitost..:DDD.

Dana Glover - It is you (I have loved) - ze Shreka

28. prosince 2008 v 22:42 | Lemonie |  Texty
There is something that I see
In the way you look at me
There's a smile, there's a truth in your eyes

Tak jsem přemýšlela..

28. prosince 2008 v 19:31 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
A říkám si, že bych měla chuť zase na trošku angličtiny, což v tomto případě znamená, že si půjdu přeložit nějakej textík songu. Hih.. to bude zase děs:DDD

Jinak..

27. prosince 2008 v 20:35 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
..bych se chtěla tak trochu omluvit svým SB, že nemám žádný přáníčko na Vánoce, ale tak dlouho jsem chtěla udělat něco vyjímečnýho, až se mi podělal Photo filtr:DDD. Prostě jako na potvoru:D. No snad vám to neva:DDDDDDDDDDDDDD