Březen 2009

Poslední dobou hrozně moc používám slovo kontrast, ale co mám dělat, když je to tak pěkný slovo!:D A Tomáš Verner je 4.!!!

28. března 2009 v 12:50 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Dneska jsem tu jenom na chvilku, za čtvrt hodinky totiž musim vypadnout - mám vystoupení, ale nemohla jsem odolat sem ještě napsat:D.

Jo, mám teď týden krasobruslení. Nebo, týden.. Přijdu si prostě jako totální blázen, protože jenom někdo takovej by mohl dobrovolně chodit spát ve tři ráno a vstávat v 5, aby to všechno viděl. A pak samozřejmě jít hned do školy. No co na tom je!:D
Pravda je, že jsem docela zklamaná. Letošní MS mě nějak moc nenadchlo, ale co se dá dělat. Na jednu stranu mě naštvalo, že Tomáš je 4., na druhou stranu mě nehorázně potěšilo, že už tak nějak zlomil ty neúspěchy a povedlo se mu 4. místo a navíc vybojoval tim dvě místa na OH. Takže vlastně super! A ještě bude na exhibici! Super super super! Už se na to těšim.. celkem.. A jsem naštvaná znova, protože můj oblíbenej taneční pár to pokazil (Faiella/Scali), takže jsou až nějak osmý nebo tak. No, co nadělám (ale ten jejich pád byl vtipnej, vážně jsem nevěděla, jestli mám brečet nebo se smát:-). Dost o krasobruslení:D.

Jak říkám, tenhle tejden jsem spaní moc nedala, vlastně skoro ničemu, co jsem si naplánovala (viz minulý článek). V podstatě jsem udělala asi jednu nebo dvě věci.. Smůla no.

Včera jsem se nechala překecat a šla jsem za spolužačkou do roxy, no byla docela prdel, hlavně když jsme se pak s další spolužačkou vraceli. Vymysleli jsme.. SRNKYYYYYYY!:D, no kdo nezažil nepochopí:D.

A dál? Už se fakt budu muset loučit, už se budu chystat atd.
Btw, jestli vás zajímá, proč tenhle obrázek, tak vám to vysvětlím. Původně jsem ho nějak chtěla zabudovat do designu, ale jak jsem změnila plány, tak mi zbyl nevyužitej. Jelikož se mi ale líbí (a ten muzikál taky samozřejmě), dávám ho alespoň sem. Jednoduché, že?:D

Tak sbohem, sry eSBéčka, že k vám teď nechodim, ale sotva zvládám fungovat sama o sobě, víc už fakt nezvládám:DDD.

Já jsem fakt tragéd!

24. března 2009 v 23:16 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Ale jenom malinko. Fakt! No, tak komu se nestalo, že by někdy prostě nestíhal. Jenže problém je ten, že jsem si zvykla řídit se heslem "Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří. Získáš dva dny volna!"
Jenže to tak nějak dopadlo, že poslední dobou na všechno kašlu a jenom lážo plážo, pohodička.. A NESTÍHÁM.

Co musím udělat? Uklidit si pokoj neboli generální úklid. Uklidit si pokoj! Uklidit si pokoj!!! Dále si musim dopsat sešity, už na to kašlu půl roku, tak musim. Učit se! Na to taky kašlu:-(. Pak chci taky napsat pár věciček, na kterých jsem se dohodla s různýma lidma. A taky si musim ještě projet písničky na sobotu. A říct mý BB (biologický babče), kde a kdy vystupujem. Vlastně celkově s ní mluvit. Snad se mi to povede.. Pak taky musim zkouknout dva filmy - Eragona a Máj. Eragona budu muset vrátit, ale nemůžu na to najít čas:-(. Musim si zajít koupit sluchátka do mptrosky a pak ještě asi taky sehnat kabel, protože brácha mi ten můj šlohnul a nechal mi tu svůj nefunkční (zabít ho je málo). Naštěstí už jsem si konečně koupila nový botky, takže alespoň tohle mám z krku.
Dále taky pokračuju v přípravě svého velkolepého plánu na zušlechtění pokoje, ale abych ho mohla provést, je potřeba uklidit, čili bod jedna:D.

Další věc je, že jsem zjistila, že se zase odtahuju od lidí. Nechci to dělat, ale holt to tak je.

Dneska mi přišly placky Twilight. Hrozně jsem se na ně těšila, ale musim říct, že na tom netu vypadaly líp:-(. Ale jsem ráda, že je mám. I když jsem teď švorc. Brzo budu muset kupovat dárky pro kámošky, tak nevim, kde na to vezmu:-(.

Sakra, už zase dělám z komára velblouda. Jenže ono když máte tisíc malých věcí, tak oni se nafukujou a nafukujou a spojujou dohromady, až je z toho věc velká. A je to nepříjemný. Takže musim začít plnit svoje resty. Nevim, jestli to dám, ale aspoň se o to pokusím. Držte mi palce!

Tak jsem se k tomu konečně dokopala!

22. března 2009 v 18:02 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu

No jasně, k tomu designu. Slibovala jsem, že bude s knížkama. Jenže jelikož se toho v poslední době hodně změnilo, nevystihovalo by to můj život, mojí náladu, prostě celkově mě.
Poslední dobou na blog silně kašlu. Jo, vim to a chci to změnit. Jenže.. přijde mi, že toho mám mnohem víc na práci než dřív. A přitom skoro nic nedělám. Jak je to sakra možný? Skoro mám pocit, jako by mi někdo ten čas užíral:-(.
Hmm.. abych se vrátila k tomu designu. Je na něm můj milovaný Jasper Hale:D. Nejsem z toho nějak mega nadšená, ale kašlu na to. Asi si příště nechám design od někoho udělat (teda nevim, kdo by to dělal, protože já jsem hrozně náročná, navíc mám pořád pocit, že když je to můj blog, tak tam musí být všechno ode mě, teda i design. Fuj, to je dilema:-).
Jak dlouho tu vydrží? I don't know.

Jo, a mamka měla dneska narozeniny. Našla jsem pro ní fakt super dárek - DVD Ledové ostří 2. Ten film je fakt vtipnej a máma ho má ráda, tak měla radost. Já tim pádem taky, protože jsem ráda, když se s dárkem trefim.

V pátek jsem si objednala 5 placek na netu, nevim, kdy mi to přijde, ale doufám, že brzo. 4 jsou s Twilight a jedna má takovej vtipnej nápis, no řeknu vám to, až to budu mít. TO určitě budu celej den happy, takže si to ještě užijete:D.

Taky jsem teď hledala různý obrázky na netu - jako plakáty. Moje tiskárna bude mít asi brzy práci a nedostatek barvy:D. A můj pokoj bude mít nový kabátek:D. Ale uvidí se..

No nic, sbohem, asi si jdu dělat něco do školy nebo si půjdu číst svý dva německý časáky (ne, že bych uměla německy, učila jsem se dva roky a umim jenom základní věci, ale pomůže mi pan slovník:-).

Reklamy na Whiskas//Roztomilý!!!

19. března 2009 v 19:44 | Lemonie |  Zaujalo mě
Tohle jsem sem prostě MUSELA dát, protože je to něco úžasnýho. Víte, jak lidi nadávaj na reklamy, že při nich přepínají na jinej program atd. Ani se nedivim. Většina reklam je hloupá, nudná, bez nápadu, nechutná nebo trapná. Ale reklamy na Whiskas k nim nepatří. Jsou prostě nádherný, krásný a roztomilý. No dobře, možná jsem trochu zaujatá, protože miluju kočky:D. Tak posuďte sami;-).

Nejnovější reklama na Whiskas Junior, kterou můžete vidět v telce. Ta je tak rozkošňoučká!

Vánoční na Whiskas. To s těma rampouchama a jak na ní pak spadne ten sníh. No úplně uaa:D.

Jůů. Maaaaagic mooooooooments:D.

Ťuťu ňuňu:D.

Whiskas junior, taky pěkná..

Tahle je asik rusky, ale je taky roztomilá:D.

Jsem tak nabitá energií, že bych mohla lítat!

16. března 2009 v 23:00 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
A důvod? Dneska jsem si KONEČNĚ pořádně a od plic zazpívala. Prostě jenom tak, s kytarou, s kámoškou a notama od Kryla. Nevěřili byste, jak může uvolnit, když si zapějete takovýho Anděla nebo Veličenstvo Kat. A když nemusíte ty vejšky stahovat kvůli ostatnim, co to nevyzpívaj. A když ty lidi, co s váma zpívaj opravdu zpívat uměj! Úžasnej pocit!!

A pak to ze mě spadlo. Všechen ten stres, to, že jsem se celou noc jenom převalovala a nemohla zabrat, to, že jsem se v podstatě pořádně nevyspala už víc jak dva týdny a v neposlední řadě taky všechna ta tréma ze zítřka.. Bylo to jenom můj hlas. Žádné hloupé myšlenky, jenom radost ze zpěvu..

A proč mám ze zítřka trému? Jdu totiž na obvodní kolo v olympiádě z češtiny. A tréma mě přepadla ve chvíli, kdy jsem zjistila, že výsledky budou posílat do školy. Jenže co když budu poslední? Nebo předposlední? Nepřecenila mě ta učitelka náhodou? (No, snad ne, protože jinak to bude trapas.. BOŽE! Už zase panikařim, kam se poděla ta energie ze sboru?? Musim si na ní zase vzpomenout, na ten pocit..)
Každopádně doufám, že mi budete držet palce!!!

Čauky a doufám, že si zítřek užijete líp než já, ve spárech češtiny:D.

Jo, a ještě něco. Ten Máj jsem nakonec přečetla. Ano, tleskejte mi, vážně se mi to povedlo, ale fakt musim říct, že to bylo příšerný. Já to prostě vůbec nepochopila! Většinu věcí jsem zjistila až ve škole při tý besedě! Problém byl taky s tim čtenářskym deníkem. Musela jsem to tam nějak zapsat, ale jelikož jsem to moc nepochopila, napsala jsem tam takový s*ačky, že to snad ani neni možný. Nejhorší ale bylo napsat vlastní názor. Dokonce jsem musela požádat mámu o radu, jak napsat mírněji a sofistikovaněji: "Knížka byla tak nudná, že jsem u ní třikrát (podotýkám TŘIKRÁT) málem usnula. Líbila se mi tam stěží jedna pasáž. Děj veškerej žádnej. Májová příroda? Nuda! Prostě jedna z nejnudnějších knížek, co jsem četla!" Máma mi poradila, ať napíšu, že nemám příliš ráda poezii a tenhle druh se mi nelíbí:D. A ať se pan Mácha klidně obrací v hrobě, ale bože, jak se mohl stát tak slavnym? Vždyť je to příšerný!! Nevim, jak se to někomu může líbit. No.. možná že je to tim, že je to tak krátký:DDD.

A teď už fakt konec. Energie, energie, ENERGIE! A spát. Snad to tentokrát půjde. Mám teď tak hrozně lehký spaní.. A trhaný. Chci aby to přestalo. Že by utajený starosti? Ne, nechci o tom mluvit:-/.

Sakriš, musim do zítřka přečíst Máj! Takže konec paření na internetu:-(

15. března 2009 v 18:07 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Povinná četba. Vždycky jsem s ní měla problémy. Říkáte si asi, že je to docela divný, když tolik čtu. Ale já s timhle mám vážně problém! Nesnášim, když mám číst to, co mi někdo nařídí a nezáleží na tom, že je to třeba vážně skvělá knížka a já bych si jí chtěla stejně přečíst, ale jakmile je to, že MUSIM, všechno ve mně se zapře a NE a NE a NEJDE to:-(. Je to pak docela problém. Hlavně dneska, protože máme celá třída už měsíc nařízený přečíst Máj a zítra o tom budeme debatovat. Samozřejmě jsem asi jediná, kdo s tim ještě nezačal. No jasně, čtu rychle, tak si to můžu možná i dovolit, ale stejně..
Je mi to tak odporný, nechci to číst, ble. Povinná četba, asi budu vážně zvracet:-(((.
Ale vrhnout se do toho musim:-(((((((((((((((((.

A co jinak? Kámoška, ta co odjela, je na mě naštvaná. Neodepsala jsem jí totiž už tři dny na vzkazy. No, každopádně ona mi předtím neodepsala tejden, takže si podle mýho nemáme co vyčítat. Ale ona to asi tak nevidí. A už o tom nebudu psát, jinak se zbytečně naštvu ještě víc než jsem kvůli tomu stupidnímu Máji.

Dneska jsem šla do Tesca, že si tam koupim nějaký to německý bravo, páč potřebuju plakáty do pokoje. No a co se nestalo? Měli tam jenom jedno, kde byli dva malý plakáty a pak ještě ty podpiskarty. No, aspoň se můžu vytahovat, že mám Jacksona. Teď už jsem správnej J&J maniak s podpiskartou. Joke, samozřejmě, já vim, že to neni vtipný, ale dneska moje studnice vtipnosti vyschla. No, možná vyschla už v pátek ráno, páč jsem potkala bejvalýho spolužáka a s tim jsme vždycky nejvíc hlásili. A on ještě mi tak nahrál na smeč, jenže já byla úplně mimo, takže jsem to totálně prošvihla:-(/:-).

No nic, fakt musim začít číst a pak to ještě zapsat do čtenářáku. Ach jooo:-(.

Trika s různýma nápisama kolem Twilight

14. března 2009 v 23:36 | Lemonie |  Ostatní
A nejvíc je tu pochopitelně k Jasperovi. Těch trik je strašně moc. Příště dám možná další várku:D.
Tohle první je dobrý!

CHCI TOHLE TRIKO!!

14. března 2009 v 19:21 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Waaa, tohle triko chci! Jako hrozně moc! Ale u nás bude zase určo velký prd! GRRRRRRRRRRRR!
Chci to tričko!!!!!!!!!!!!!

Bryan Adams - nějaký ty videjka:D.

13. března 2009 v 19:47 | Lemonie |  Videjka
Please Forgive Me..
Na tuhle písničku jsem si vzpomněla, našla si jí na youtube a už to jelo..:D.


Have You Ever Really Love The Woman
Tahle se mi popravdě líbí mnohem víc, ani nevim proč. Možná kvůli tý "tak-trochu-španělský" hudební kulise:D.

Polární expres - When Christmas comes to town (česká verze)

13. března 2009 v 19:12 | Lemonie |  Texty
Viděli jste film Polární expres? Já jo (překvapivě) a líbil se mi. Nejvíc ale ta písnička, co zpívají ty děti. Jo, anglická verze je fajn, ale ta česká mě dostala, protože jsem jí slyšela jako první. Ale nikde jsem nemohla sehnat slova. Tak jsem si je sama napsala (kromě prvních dvou veršů, s těmi mi bylo pomoženo:-). Takže tady to je..

Já tajné přání mám, když hvězda zhasíná
Ať nejsem stále sám, když právě začíná
Ten čas kdy Santa vozí
Všechny dárky na saních
Snad najde mě o svátcích vánočních