Duben 2009

Jeff Dunham - 1. vánoční speciál - Walter

30. dubna 2009 v 15:41 | Lemonie |  Zaujalo mě
Už jsem sem zase dlouho nic nedávala, no jasný, kašlu na blog, dokonce jsem už přemýšlela o pozastavení no ale nakonec jsem se rozhodla, že prostě budu přispívat jak se mi bude chtít. Nechci být přeci závislák na blogu:D. Ale rozhodla jsem se ukázat vám moji novou závislost a to jsou videa Jeffa Dunhama, jsem z nich úplně mrtvá smíchy, takže.. ENJOY:D.


Řetězáček číslo nevim:D

21. dubna 2009 v 19:01 | Lemonie |  Řetězáčky atd
Tak je tu zase jeden řetězák, dlouho jsem na ně kašlala, takže, tady ho máte:D..

Máš rád/a řetězáky ? Ujdou, dlouho už jsem žádnej nevyplňovala.
Tvůj oblíbený den ? Sobota a nebo prostě den kdy mám volno.
V kolik hodin chodíš spát ? To záleží jak kdy, poslední dobou chodim spát hodně pozdě na to, že jdu ráno do školy, ale vůbec se mi prostě nechce spát. Ale do dvou do rána nejpozdějc to vždycky zaříznu (když jdu do školy, když ne, tak to radši ani nechtějte vědět)

Karel Kryl - Král a klaun

15. dubna 2009 v 20:04 | Lemonie |  Videjka
Krylovky mám vážně ráda (i když mě většina z nich štve jak přeskakuje z vysokých na nízký tóny a zase zpátky. Ne že bych to nevyzpívala, ale nerada zpívám vejšky na veřejnosti:D) a tahle je jedna z mých oblíbených.
A jen tak jsem si četla diskuzi co je pod tim a musela jsem se fakt smát jednomu příspěvku a reakci na něj. Úplně mě to položilo. Proto vám to sem zkopíruju:D.

Příspěvek:
Poslouchám Kryla od mala...je to nejlepší písničkář na světě! On je jako to kouzelné zrcadlo z pohádky...každý si nosíme kousek z něj v sobě!
Děkujeme Karle!!!
Reakce:
Ty v sobě nosiš zabodle zrcadlo? jinak Karel byl užasny pisničkař to jo


Události posledních dnů - čili sraz Twilight, Velikonoce a vlastně shrnutí celých prázdnin ANEB potřebuju se vykecat:D.

13. dubna 2009 v 16:14 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Upozorňuju předem, že tenhle článek je plnej nudných popisů a možná tak trochu vtipných fotek. Kdyžtak ten text nečtěte, ale chci abyste mi napsali koment k těm fotkám vajíček, co jsou na konci, OKa?
klikni pro další fotku
Rozbřesk, to je to oč tu běží:D


Ubližuju lidem, na kterých mi záleží. Ale to já nechci!

11. dubna 2009 v 22:32 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Dneska je to takový zamyšlení, nečekám, že to pochopíte, je to taková moje malá úvaha..

Někdy člověk jen tak něco plácne. A nebo jen tak plácá často. Prostě už to patří k jeho povaze. Dělat si ze všeho srandu.
Jenže.. Co když to někdo nebere jen jako legraci? Co když prostě nechápe do takové míry váš humor? Co když to bere jako osobní urážku? Ne jenom jako ironii či sarkasmus, ale jako útok na svoji osobu?
A co když to ten někdo před vámi nedá znát, jenom se vnitřně užírá. Myslí si, že ho nemáte rádi, jste na něj zlí, hrubí. A začne se vám vzdalovat. Začne vyhledávat jinou společnost, někoho, kdo mu tohle nedělá. A vy pak zjistíte, jak jste mu ubližovali.. A je vám to líto, ale nemůžete s tim moc dělat. Můžete se mu omluvit, slíbit, snažit se to už nedělat.. Jenže tohle chování už máte zažité. Je to ve vaší povaze, je to část vaší osobnosti. A i kdybyste se sebevíc snažili tak tu část nemůžete jen tak odtrhnout, zahodit. Protože byste to už nebyli VY.
Ale jaké je to správné řešení? Buď musíte nevědomky ubližovat anebo zcela změnit svou osobnost.

..A to já nemůžu..

Tomáš Verner - jakási exhibice

10. dubna 2009 v 23:16 | Lemonie |  Krasobruslení
Jen tak ze srandy jsem na imeem.com zadala jméno Tomáše Vernera a tohle mi vyjelo. Vážně celkem vtipná jízda. Hlavně se mi líbí jak tam jakoby dělá že zpívá:D.


Diplomky co se mi nashromáždily

10. dubna 2009 v 15:32 | Lemonie |  Moje diplomky
Tedy číslo 18 - 22:D. Nějak jsem kašlala na publikování svých krásných cen a nechtělo se mi dávat každej do samostatnýho článku (i když bych si tím samozřejmě navýšila průměr na tenhle měsíc:D), takže tady jsou všechny (alespoň myslím:D).
A díky, za všechny!

Zdá se mi to?

9. dubna 2009 v 21:24 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Nebo mám prostě na blogu nějaký čoromoro?
Sakriš, no, prostě abych to vysvětlila.. Za datumem vydání se začalo objevovat takový to např. "před dvěma dny" což by mi ani tolik nevadilo, ale přestaly se mi zobrazovat rubriky, navíc ráno jsem ani nemohla nic psát, protože to po mně neustále chtělo nějaký přihlášení k jakýsi stránce (vůbec nevim co to bylo zač). No prostě bordel. S těma rubrikama se mi nakonec povedlo něco udělat ale i tak jsem z toho byla pěkně na nervy. Takže teď chci slyšet - to mají být nějaký úpravy na blog.cz nebo jako CO? Dělá vám to tohle taky nebo mi zase dělá sakule brakule můj antivirák? GRRRRR! Tohle už je ale fakt na PĚST!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ne, nebudu se rozčilovat..

Pozn.: Oki, takže na blogu udělali nějaký změny, některý vypadají docela fajn, ale ne že by mě to nějak moc ohromilo. Uvidí se, časem..

High School Musical 3 - Just Wanna Be With You

9. dubna 2009 v 21:15 | Lemonie |  Videjka
Řeknu vám, před rokem jsem byla do HSM úplně zblázněná, nadšení ale postupem času opadlo a na trojku jsem šla spíš už jenom ze zvědavosti, co novýho vymyslej. Příběh? No, ušlo to, ale nic objevnýho. Písničky gut. A, ano, moje oblíbené postavy. Ne, nemyslím proklamovaného Troye a Gabrielu. Jejich představitelé, teda Zac a Vanessa totiž lezou doslova z konzerv a to mě dost štve. Čili přikládám video s Kelsi a Ryanem (nj, nepopírám, že od poloviny je tam zase T&G). Snad se vám bude líbit!


Můj pokoj - nová výzdoba

9. dubna 2009 v 17:22 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Tak tohle je pohled na (skoro) celý mý snažení. Myslim, že vidíte co na těch plakátech je, nebo to snad musim popisovat?:D
klikni pro další fotku


Tady detail levý strany..
klikni pro další fotku

A detail pravý strany. Už vidíte, co jsem měla na mysli tím "skoro" u první fotky? (Pro méně chápavé, je tu vidět i Will s Benem. Tyhle dva plakáty jsou trochu jetý, páč jsem je měla pod oknem, a zapomněla ho zavřít, když byla docela drsná bouřka. Fakt jsem se docela divila, že jsou ještě použitelný:-).

klikni pro další fotku