Prosinec 2009

..a šťastný nový rok!

31. prosince 2009 v 16:31 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
Tak se po týdnu zase hlásím, opět jenom na skok. Tyhle Vánoce byly opravdu rodinné, moje dárky udělaly všem radost a i tu babču na Štědrej den jsem nějak přežila. Moc bych si přála vám vyprávět, jak skvělý pro mě byly poslední dva týdny (potažmo tři), ale faktem je, že nemám vůbec chuť to tady dneska rozpitvávat. Nehledě na to, že by to bylo na velmi vélmi VEEELMI dlouho :D. Však mě znáte :D.
K Vánocům jsem dostala fakt super dárky. Ságu Stmívání (JOOOOOOO!), flashku, knížku "O kocourovi, který přišel o Vánocích", kalendář s kočkama, tašky s kočkama, bločky s kočkama, blok se lvem, nějaký ty věci od Dove, lak na nehty, nějakou tu bižuterii, škrabací obrázek s kočkou, čepici s pavučinou a dál si nevzpomínám. No, pokud se to dá počítat jako dárek, tak ještě mikinu, ale tu až po vánocích. A pak taky nějaký prašulky od babiček. Co se týče Vánoc, tak mít o jednu babču víc je fakt výhoda :D.

Abych se dostala k tomu (N)novýmu roku a Silvestru.. Dneska si to užijte, dejte si nějaký trapný předsevzetí, který nesplníte, bouchněte šampáňo, nacpěte se chlebíčkama a do novýho roku všechno dobrý.

PS: Právě mi píše kámoška se kterou jsem se delší dobu neviděla, že skončila v děcáku. To nám to ale pěkně začíná... :-(

Veselé Vánoce!

24. prosince 2009 v 14:37 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Asi víte, že teď poslední dobou na blog moc nechodím, ale jak řeklo jedno moje dááávné SB. Vánoce bych chtěla trávit s rodinou (potažmo s blízkými) a ne s blogem. Celkem se mi to zatím daří. Proti loňsku je to docela rozdíl..
Nemohla jsem ale spoň nepřijít a nepopřát vám všem krásné Vánoce. Doufám, že si je užijete, že dostanete dárky, které potěší. Že budete s lidmi, které máte rádi.

TAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Bílý vánoční slon

21. prosince 2009 v 15:11 | Lemonie |  Videjka
Tady máte něco pro navození vánoční atmosféry :D Už mi šibe, ale musela jsem se vrátit do dětství. Dáda vede :D


When a Child is Born na tisíc způsobů

18. prosince 2009 v 17:53 | Lemonie |  Videjka
Rozhodla jsem se sem dát svoji oblíbenou písničku, When a Child is Born. Jenže tu byl jeden problém. Na youtube bylo tolik verzí, že jsem se prostě nemohla rozhodnout, kterou. Můžete tedy porovnat, která se vám líbí nejvíc.
A ještě něco pro pobavení. Tenhle článek je předpřipravený. Ve chvíli, kdy ho píšu je venku něco kolem 30 stupňů a srpen je v plném proudu:D.

1.) Sarah Brightman - Moc pěkná verze.

2.) Boney M. - Tady můžete slyšet dokonce i ten recitativ. Pozor, od poloviny už je to jiná písnička, ale jako samostatná nešla vkládat;-).

3.) Moody Blues - Tentokrát mužská verze

4.) Albert Au - Ten recitativ je takovej neprocítěnej, ale jinak celkem dobrý.

5.) Charlotte Church - A kdo si potrpí na pořádný soprán. Má to moc pěkný aranžmá, který se rozjede až po první sloce.

6.) Connie Talbot - Zpívaná šestiletým dítětem s krásným hlasem. Ta holčička byla snad v nějaký americký soutěži.

7.) Michael Ball a Claire Moore - Tuhle verzi mám hrozně ráda. Jak se střídá ženský hlas s mužským.

8.) Il Divo - Ze začátku to trochu umírá, ale počkejte si na konec, kde zpívají i ostatní. Je to efektní.

9.) Nevím, kdo tuhle verzi zpívá, ale je to takový sborový. Taky se mi líbí.

10.) Johnny Mathis - Tady jsem se rozhodla ponechat i obraz, myslím, že dokresluje atmosféru;-).

Abych vás moc neděsila, samozřejmě si tyhle všechny verze nepouštějte najednou, protože byste tý písničky měli za chvíli dost. Nenechte si zkazit náladu (ať už vánoční nebo nevánoční:D) od někoho, kdo vás nutí poslouchat desetkrát dokola ten samej song:D.

Vtípek č.6

16. prosince 2009 v 23:26 | Lemonie |  Zaujalo mě
Sedlákovi umře nejdřív koza, potom kráva a nakonec i manželka. Zničený sedlák si sedne na mez a běduje: "Panebože, co jsem provedl, že mě takhle trestáš?" Zjeví se mu pánbůh, škrábe se na bradě a povídá: "Já ti vlastně ani nevím, ty mě prostě tak nějak sereš."

Dlouho jste o mně neslyšeli, co? Tak já vás jdu zase otravovat :D.

12. prosince 2009 v 11:23 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Prvně se rozhodněte, jestli chcete: nostalgickou vánoční píseň
nebo: vtipnou vánoční píseň
Tenhle týden byl trochu chaotickej. Před Vánocma je vždycky můj nejvytíženější čas. Letos se k tomu navíc přidalo to zařizování praxe. Člověk by nevěřil, co je s tim práce..
Naposledy jsem tu psala o cestě do Berouna. Byli jsme tam a bylo to jako vždy super. Táta ten rozchod fakt dodržel a nechal nás v klidu všechno projít. Měla jsem ale podezření, že to nebylo jen tak a taky že ne. On si totiž došel zatím do restaurace.
Pokračování v CČ

Sebevražda? Když už, tak už! :D:D:D

11. prosince 2009 v 20:08 | Lemonie |  Zaujalo mě
Pustila jsem si to už několikrát, ale prostě se tomu pořád musim chechtat. Skvělý :D


"Policie má lepší věci na práci, než kompletovat osoby Praha - České Budějovice":D Takový gegy :D:D:D

People who hate Michael Jackson :D:D:D

6. prosince 2009 v 11:05 | Lemonie |  Zaujalo mě
Tohle podle mě hrozně sedí. Štvou mě všichni ti pokrytci, kteří se před smrtí Michaela smáli všem těm vtipům, co na něj byly a jakmile umřel, tak najednou když někdo prohodí o něm nějakej vtip, tak jsou všichni uražený. Pche..

Můj první pokus o hejbací ikonku :D:D:D

5. prosince 2009 v 7:41 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
A zvládla jsem to i bez někoho, pch :D. Sice tam Tomáš vypadá trochu jako tancující kachna, ale neva :D.
Jináč dneska jedem do Berouna. Na trh. Jezdíme tam každej rok, nakoupíme něco na Vánoce a tak. Táta jede teda s náma, což už taková tradice není, no ale slíbil, že si dáme rozchod. Ono je to s ním totiž těžký, páč on má ten trh prolezlej za 10 minut, kdežto mi se tam zastavujem u každýho stánku a všechno si chcem projít. A do těch kamených obchodů chodíme taky :D. No, snad něco seženu, moje finance na Vánoce jsou značně.. Hm.. Prostě nic moc :D.
Tak asi čau, a nekoukejte na ten gif moc dlouho, jinak z toho budete za chvíli tak mimo jako já :D

Soutěž na blog.blog.cz - vylepšete logo blog.cz

3. prosince 2009 v 20:07 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
Tak vám nevím, to slovo "zprzněte" se na tohle asi hodí víc. Nejsem žádnej grafik, však víme ;-).