Únor 2010

Limonádový Joe - Whiskey to je moje gusto

24. února 2010 v 16:35 | Lemonie |  Videjka
Tuhle písničku (i ten film) musí znát prostě každý. "Kolaloková limonáda je odporná břečka!" a "kakaový flek velikosti mexického dolaru" :D. Mně to vždycky připomene jeden z mých prvních táborů, kde jsme to měli jako táborovou hru. Dokonce jsme i přehrávali některé scény (potom, co jsme zjistili, že celý to prostě nedáme:D). Já byla ve sboru, což znamenalo, že jsem vlastně pomáhala skoro při všech písničkách. A taky jsem hrála jednu z těhle tanečnic - jen né tak odvážně oblečenou :D:D:D. Ach jo, kde jsou ty časy...


Znáte takový to anglický slovíčko "busy" :-)

23. února 2010 v 20:21 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Ano, jsem dost silně zaneprázdněná, čímž se snažím ospravedlnit svůj zcela nedostatečný zájem o blog :D. Ale fakt, na net se dostanu tak maximálně ve škole a pokud jsem to neřekla, tak mám blog pořád spíš inkognito a nestojím, aby mi na něj chodila půlka třídy :D.
O čem chci dneska psát? Poslední dobou jsem řekla bych skoro (bojím se to slovo říct, protože to nechci zakřiknout) šťastná. Je to tak zvláštní, svým způsobem bych neměla mít důvod, když ve škole píšeme jednu písemku za druhou, už druhý týden pořádně nespím (zabít ty Kanaďany!) a navíc ty výsledky (v písemkách i v olympijských závodech na který koukám) nedopadají tak, jak bych si představovala. Úkolů nad hlavu a aby toho nebylo málo, tak už nemůžu chodit na sbor, protože se mi kryje s ruštinou. Ne, že bych jí upřednostňovala, ale už jí mám zaplacenou :-).
A víte co? I don't care. Vlastně je mi to jedno, protože se mi jakýmsi záhadným způsobem povedlo vetřít do sboru, kam se snažím dostat už přes rok. Je to ten nejsuprovější sbor co znám! Výbornej! Úžasnej! A já tam budu chodit!
Přála bych vám, abyste mohli pochopit, co to pro mě znamená..

Absolutely happy! - UŽ NE!

14. února 2010 v 23:44 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Před několika minutami jsem napsala mega dlouhý článek, proč vlastně jsem tak hrozně šťastná. To už ale neplatí, protože v tuhle chvíli jsem absolutně naštvaná! Ano, hádáte správně, celý článek zmizel v nenávratnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!

Dobře, shrnu to. Radovala jsem se z toho, že za dvě hodiny začíná první závod v krasobruslení, krátké programy dvojic a už se na to moc těším. Za 2. Sáblíková za pár minut nejspíš získá Olympijskou medaili. Za 3. se na netu objevil nový díl Vampire Diaries a už se na něj jdu za chvilu koukat. Za 4. jsem dnes objevila způsob jak udělat rychlý a efektní účes a za 5. jsem si stáhla novou hru jménem Synthesia, která na klávesnici simuluje hru na klavír, hrajete tam různý písničky a dostáváte za správný klávesy body. Pokud máte keyboard, tak si ho můžete připojit a je to ještě lepší. Já ho sice mám, ale zase k němu nemám kabel na připojení. No, ještě vám o tý hře napíšu, teď fakt hrozně zuřim! :D

AKTUALIZACE 0:10 - A JE TO TAM! PRVNÍ ZLATÁ MEDAILE! DOUFEJME, ŽE NE POSLEDNÍ :D.

Letopisy Narnie - říkanka

13. února 2010 v 0:08 | Lemonie |  Citátky
Tohle jsem zrovna našla a úplně mi to připomnělo moje dětství, no, tedy myslím když mi bylo tak 10 let a poprvé jsem četla Letopisy Narnie. Ach ta nostalgie..

"Wrong will be right when Aslan comes in sight,
At the sound of his roar, sorrows will be no more,
When he bares his teeth, winter meets its death,
And when he shakes his mane, we shall have spring again..."
The Lion, the Witch and the Wardrobe, by CS Lewis

Tak zítra to vypukne. (Myslím OH:-)

11. února 2010 v 20:00 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
I'm soooo excited!!! Hrozně se těším! Na krasobruslení, na hokej, na běhy na lyžích, na skoky, prostě na všechno!
V krasu neočekávám žádnou medaili pro nás, ale znáte mě, to mě neodradí :D. Akorát mi docela dělá starost doba přenosů. No jasně, dalo se to čekat, když se OH konají na druhý polokouli, ale stejně.. Všechny krasa vycházej tak kolem druhé hodiny raní. A to ani nemluvím o hokeji! První zápas se Slovenskem je od 6 ráno, což znamená, že dokoukám krasobruslení, potom to přepnu na hokej a budu hodinku koukat a pak do školičky. Na Lotyšsko v noci vstávat nejspíš nebudu a Rusáci vyšli zrovna na 9 večer. Myslim že táta bude šílet. Jen doufám, že nebudem psát žádný písemky, protože to ve škole vidim na spaní :D. Jsem šílenec, já vim :D.
Koukala jsem na českej tým hokejistů a nebyla jsem zrovna nějaká desetkrát nadšená. Spousta jmen mi tam chyběla, ale zase mě potěšilo, že první brankář je Vokoun :-). Doufám v medaili, ale porazit Kanaďany, velmoc hokeje na domácí půdě? No, moc tomu nevěřím.. A USA tam bude jistě mít taky spoustu fanoušků.. Zbývá nám doufat v nejlepší. Třeba že se projeví známá smůla domácího týmu :D.

A co vy? Těšíte se na Olympiádu? Koukáte na nějaké disciplíny nebo je vám to úplně jedno? Byly byste schopní vstávat kvůli něčemu ve 3 ráno (nebo jsem tu blázen jenom já?:D)? Zajímají mě vaše názory! ;-)

My life without sense

10. února 2010 v 0:07 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary

Je půlnoc a já nemůžu spát. A není to tím, že bych spala během dne nebo se předávkovala kofeinem. Už to na mě zase padlo. Poslední dobou je to čím dál horší, čím dál častější.
Začla jsem sledovat nový seriál, Vampire Diaries. Jsem z něj absolutně nadšená. Naprosto skvělá hudba, mimochodem :-). Akorát mě štve, že to nemůžu dokoukat do konce, protože poslední dva díly ještě nevysílali. Holt si budu muset počkat. Čekala jsem od toho, že to bude v podstatě jenom Twilight předělaný na seriál, ale nebylo to tak. Elena mi přinesla hodně námětů k uvažování..

A jak mám teď blbou náladu, tak jsem změnila název blogu. Stejně ten minulej už málokdo chápal..

Osvobozené divadlo - Politické nebe na zemi

3. února 2010 v 20:07 | Lemonie |  Zaujalo mě
Duo Voskovec-Werich mám fakt ráda. Nedávno jsem hledala písničku Nebe na zemi a našla jsem tohle. Myslím, že určitě stojí za to si to poslechnout, protože oni měli prostě recht. Hlavně se mi na konci hrozně líbí, jak Werich paroduje Hitlera.. ENJOY