Březen 2010

Policie, Velikonoční úklid a praxe

30. března 2010 v 19:57 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Tohle počasí fakt nechápu. Jeden den zima jak v Rusku a druhej.. No však to vidíte ;-). Né že bych se chtěla bavit o počasí :D. Tohle je zase jeden z takových těch úplně bezvýznamných článečků :-).

Představuji vám... /// Brad Paisley

26. března 2010 v 16:00 | Lemonie |  Archiv - Představuji vám...

Je čas dostát svým slibům o tom, že vám představím mého milého krásnoočka z ankety :D.
Brad Paisley je 37letý americký country zpěvák, kytarista a skladatel. Co bych o něm ještě řekla? Narodil se v Západní Virginii v USA. Jeho styl je mix tradičního country a rocku. V USA patří mezi špičku ve svém oboru, teda pokud teta Wiki nelže :D. Za svoji hudební tvorbu dostal několik ocenění, která mi nic neříkají, ale potvrzuje to tu verzi o velké popularitě :D.


Co se děje? Že by.. nic? (aneb zprávy posledních pár dní a jak jsem si zadělala na průšvih)

24. března 2010 v 23:34 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
No, dobře, ne že by se nedělo vůbec nic. Jenom já jsem teď už taková lemra, že jsem líná i jenom ten počítač zapnout :D. Navíc je teď tak celkem hezky, že to i mě vylákalo ven.
Zprávy z fronty jsou takové, že jsem přežila tu kámoščinu oslavu a dokonce víc než to. Bylo to nakonec docela fajn. Jediný, co se pokazilo bylo to, že kámoška u který jsem měla po akci přespat onemocněla, takže jsem zkejsla v noci uprostřed Prahy a nesměla se vrátit domů dřív než odejde táta do práce, jinak by byl průšvih. Tvrdla jsem tam teda než mi přijelo první raní metro a řekla jsem si, že na to nakonec kašlu, ať si třísky lítaj kde chtěj. Ale štěstí stálo při mně, s tátou jsme se minuli o pár minut :D.
Oddělovač
Co se týče víkendu, tak jsem byla v kině na filmu Dear John neboli Milý Johne. No, co vám budu povídat, čekala jsem od toho trochu něco jiného, ale nebylo to špatný. Navíc jsem si koupila dvoje nový úžasný botky :D. Chtěla jsem ještě džíny, ale žádný jsem si nevybrala :(.
Dneska jsem se dozvěděla, že mě V. přihlásil na nějaký hlasový cvičení ke svojí učitelce na příští týden. Ještě že tam jdu i s holkama, jinak by to byl trapas :D. A budu to navíc mít ve škole omluvený, takže pohoda :D. Nevím, jak moc si dovedete to hlasový cvičení představit, ale zjednodušeně tam budeme prostě hodinu hekat a funět, abysme pak líp zpívali :D:D:D.
Oddělovač
Jo a mimochodem, nevím, jestli jste si toho všimli, ale tenhle týden je MS v krasobruslení! Březina je po krátkém programu zatím 5., tak se nezapomeňte zítra od devíti dívat! :-)

Oscar Wilde - Obraz Doriana Graye

16. března 2010 v 16:26 | Lemonie |  Archiv - knížky

Klasický psychologický román, fantastický příběh aristokrata, jemuž kouzelná moc umění propůjčila věčnou krásu a mládí.

Celkem OK..

15. března 2010 v 19:36 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Ehm ehm.. Rozhodla jsem se napsat článek, ačkoli vůbec netuším o čem. Nemám moc témat o která bych se s někým chtěla podělit.. Škola mi jde, sbor vypadá, že už taky půjde, i když to zařazení bude těžší.. Víc se teď stýkám s lidmi i mimo školu, a kupodivu mi to ještě ani neleze na mozek jako obvykle.. Kámoška bude mít narozky a pořádá oslavu v klubu - táta by z toho ale moc nadšenej nebyl, takže to před ním zatajíme a budeme to vydávat za normální přespání. No co, může si za to sám, kdyby nebyl takovej despota, tak mu nikdy nelžu!
Mamka bude mít taky narozky, ale fakt nemám nápad, co jí dát.. No, snad něco vymyslím.. Any idea? :D
Tak čus :-P

Představuji vám... /// Alexander Rybak

12. března 2010 v 16:00 | Lemonie |  Archiv - Představuji vám...

Alexander Rybak je původem z Běloruska, ale od dětství žije v Norsku. Je to zpěvák, houslista a klavírista. Mimo Norsko je znám od loňska, kdy vyhrál Eurosong 2009 se svou písní Fairytale, tedy česky Pohádka.
(v CČ klip a další informace)

Jackie Frenchová - Hitlerova dcera

7. března 2010 v 14:09 | Lemonie |  Archiv - knížky
Strhující příběh pro mládež o tom, zda jsme skutečně děti svých rodičů a můžeme uniknout svému osudu.

Nová rubrika - Představuji vám.. /// jakýsi interpret

6. března 2010 v 12:47 | Lemonie |  Archiv - Ohledně blogu
Tak jsem se konečně dokopala k tomu vám tu již několikrát zmiňovanou rubriku pořádně představit. Půjde v podstatě o to, že každých 14 dní (možná každý týden, uvidí se, jak moc budu mít námětů. Nechtěla bych si trhat tričko a shánět kohosi, kdo mě vůbec nezajímá:D) v pátek na 16:00 bude přichystaný článek o nějakém interpretovi (zpěvákovi, zpěvačce, skupině, atd), který mě něčím zaujal (ne jen jednou písničkou).
Nechci se moc omezovat, tudíž rovnou říkám, že někteří možná budou pro vás neznámí (ovšem pro mě perspektivní), některé budete nejspíš dobře znát (nicméně neuškodí si je připomenout) a někteří budou už třeba po smrti (pár let, desetiletí, století - co já vím, kdo mi padne pod ruku :D).
Nejspíš půjde o interprety rozličných stylů (myslím, že můžete čekat cokoli :D), protože sama nemám vyhraněný druh hudby (i když v poslední době nejradši alternative:-).
No, snad vás ten nápad zaujal, hm hm. Jo a omlouvám se Tenisce, nebylo to myšleno jako kopírování tvojí rubriky a tvýho nápadu, fakt ne :-).

Vyhodnocení ankety o nejhezčí oči

6. března 2010 v 10:33 | Lemonie |  Zaujalo mě
Ano, přiznávám se, zapomněla jsem na to. Původní článek naleznete zde. Zkráceně, tehdy jsme s Dany vybraly 10 lidí-mužů, kteří podle nás mají hezké oči a z těch 10 jste pak vybírali vy. Někteří z vás si na to možná vzpomínají, možná jste i hlasovali. A teď už výsledky..

Na prvním místě se suveréním náskokem skončil Jackson Rathbone. Buď máte všichni tolik rádi zelené oči nebo v tom hraje roli, že sem Dany nahnala partu J&J maniaků :D.

Cathy Cassidy - Srdce ze zmrzliny

5. března 2010 v 22:55 | Lemonie |  Archiv - knížky

Kdo zahřeje srdce ze zmrzliny?