Únor 2011

Sorry or not..

15. února 2011 v 22:37 | Lemonie |  Archiv - Dear Diary
Čas je prý to, co zabraňuje věcem, aby se staly všechny naráz. Já si ale myslím, že to není tak úplně pravda. Věci se dějou naráz. Pořád. A nemůžete proti tomu nic dělat. Někdy si člověk říká, že už nemůže být hůř a najednou bum! A hádejte co? Může. Nevím jestli špatný věci choděj po trojicích. Ke mně teda rozhodně ne. Nebo se k tý mojí trojici přidá ještě trojice někoho cizího. Jinak si to totiž nedokážu vysvětlit. To už jsem si snad vybrala svojí porci štěstí a na tenhle rok teď nemám nárok?

Za poslední dobu jsem se ještě víc odcizila s lidmi ve svém okolí. Všichni se zabývají věcmi, které jsou absolutně nedůležité. Maturitní ples? Komu na něm záleží, když tři dny po něm bude ležet vaše mamka v nemocnici a do těla jí budou píchat jedy, který jí mají prý pomoct zbavit se rakoviny? Komu záleží na pokaženém vysvědčení, když vaši mámu zrovna operují? Tak komu?

Ne, poslední dobou fakt nemám pro vaše pozemské ubohoučké starosti pochopení lidi. I'm sorry. Vlastně ne, kecám. Ve skutečnosti je mi úplně jedno jestli jsem urazila vaše city.